אימון לפיתוח הביטחון העצמי

אחד ההיבטים העיקריים ששיטת עבודתי מספקת להם מענה מעמיק הוא כל מה שקשור בהעצמת הביטחון העצמי, האהבה והערכה העצמית ושינוי הדימוי העצמי משלילי לחיובי.

אלו מהווים את הבסיס לכל דבר שנרצה להגשים בחיים.

הם מספקים לנו את הדחף להצליח, את האומץ לפעול להשגת מטרותינו, את האמונה שאנו ראויים למה שאנו רוצים, את היכולת להתנהל בצורה אפקטיבית מול אחרים, ואת היכולת להפסיק להשוות את עצמנו לאחרים.

במשך השנים זיהיתי את הגורמים העמוקים לכך שרבים סובלים מתחושת חוסר ערך אף לאחר שהם משיגים את מה שאמור היה לגרום להם לחוש סוף-סוף שלמים.

אלו מסתתרים במטענים שאנו סוחבים מול הורינו ומול בני-זוג קודמים, ביחסנו לאחרים, בשיפוט עצמי מחמיר, לא הוגן ולא מציאותי, כלפי עצמו, בביטול עצמי, באופן ביטוי שמקטין ומחליש אותנו אף מבלי שנשים לכך לב, ועוד.

עד שלא ניצור שינוי יסודי בהיבטים אלו, תחושת הערך העצמי הבסיסית שלנו לא תשתנה אף אם נגיע להישגים מרחיקי לכת.

חוויות מתאמנים

"חוללת בי שינוי עצום שקשה לתאר במילים אך כ"כ ניכר במציאות, אני יכולה לומר בלב שלם כי בדרכך הייחודית פתחת לי צוהר לחיים חדשים מלאי אושר, שלווה, ביטחון וסיפוק עצמי."
(קרן, מנהלת משאבי אנוש)

"התהליך העלה את הערך העצמי שלי, שבתחילת התהליך לא היה קיים כמעט וזו הייתה אחת המטרות החשובות ביותר שלי! בנוסף ההרגשה הגופנית שלי השתפרה עקב היכולת לחזור למצב רגיעה כאשר אני בלחץ.
אני מרגישה נינוחה כעצמי! וזה מהמם ?"
(מיכל, תל-אביב)

"תוך כדי התהליך הרגשתי איך אני מחזקת את הקול האישי שלי. התחושה היא שאני כבר לא ילדה קטנה ומה שאני רוצה ומרגישה הוא זה שנכון עבורי.
לפני התהליך הרגשתי שאני מקשיבה ומייחסת חשיבות רבה לכל מה שהסובבים אומרים לי. עכשיו, אני מקשיבה קודם כל לעצמי ובטוחה במה שאני מרגישה. הערך העצמי שלי עלה ואני מרגישה חזקה ובטוחה בעצמי.
אני כבר לא כועסת על עצמי כבעבר, נותנת לעצמי להנות מהספק ומצליחה להכיל רגעים פחות נעימים. דבר שהיה לי קשה מאוד בעבר. אני מקבלת ואוהבת את עצמי וזו התחושה הכי כיפית שיש."
(יפית, מחנכת)

"למדתי לסמוך על עצמי; לדעתי שמה שאני מרגישה, חושבת ורוצה זה הדבר נכון ביותר עבורי, ובכך להפסיק לבטל את עצמי. וכתוצאה מכך התחלתי להציב גבולות ולהביע את רצונותיי בקלות, באסרטיביות ועם שקט פנימי.
מושגים כמו הערכה עצמית וכבוד עצמי הפכו ממילים יפות לתחושה מוחשית – כאשר את כיוונת אותי להגיע אליהם בכוחות עצמי ולגלות אותם בתוכי."
(אודליה, שמאית מקרקעין)

"נתת לי כלים שסייעו לי להעלות את הביטחון העצמי, והכי חשוב – לימדת אותי לשים גבולות ולמשוך לחיי אנשים ואירועים חיוביים!"
(גלית, מהנדסת)

קצת עלי

שרון שחף, בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני במנהל עסקים והסמכה בינלאומית באימון.

מאמנת משנת 2008, מפתחת גישת Reconnect לחיבור לשלמות המולדת שבכל אחד ואחת מאתנו, ומחברת הספר "100% בחירה- האמת על יצירת המציאות האישית".

עבודתי משלבת טכניקות מעולמות ה-NLP, המיינדפולנס, המודעות והמנהיגות האישית, ומיועדת לשחרור מטענים רגשיים, ליצירת ביטחון עצמי, שלווה ואושר, ומערכות יחסים מספקות ובריאות.

למי מתאים אימון לפיתוח הביטחון העצמי?

לכל מי שהבינה (או הבין) שזהו העניין העיקרי שעומד בדרכה להשגת מטרותיה או למי שכבר השיגה את מרבית יעדיה אבל בתוך תוכה עדיין חשה שהיא לא מספיק… (מוצלחת, טובה או יפה).

למי שבמקום לראות את הטוב, לא מצליחה להשתחרר מהשוואה עצמית לאחרים.

או למי שחוותה משבר ומרגישה שהביטחון העצמי שלה ספג פגיעה קשה והתערער.


רוצה לשוחח?

שלחי לי פניה ואהיה בקשר בהקדם!

– הפניה לנשים וגברים כאחת –

תחומי אימון נוספים:

לכל המלצות המתאמנים…