לקוחות מספרים

"אני מאוד שמחה שעשיתי את התהליך איתך. פתחת לי את העיניים לעולם יפה יותר, ממש מרגישה שזכיתי, שהפכתי לאדם אחר.
היום אני מרגישה מאוזנת, רגועה, יציבה, עצמאית ונעימה יותר לסביבה שלי. אני מאושרת ממה שיש לי,  ומרגישה שיש לי כלים להצליח עם אנשים ובכלל בחיים מבלי לחשוש יותר מידי.
התהליך לא תמיד היה פשוט, עברנו עליות ומורדות, אבל זה היה כ"כ שווה את זה!!!
ידעת לעצור אותי כשצריך, לכוון, ולשאול את כל השאלות הנכונות כדי למקד אותי ולהראות לי את הדפוסים שכ"כ רציתי להשאיר מאחור.
תודה לך, יש בך משהו מיוחד והרבה בזכותך אני מאושרת יותר בחיים."
(ספיר, אדריכלית)

-=:=-

"כשאני מסתכלת היום על השאלון שמלאתי בתחילת הדרך, אני רואה בדיוק את השינוי שביקשתי.
הרגשות השליליים שהציפו אותי על בסיס יומיומי נמוגו.
יש לי שקט וביטחון.
אני מרגישה טוב.
איכות חיי וחיי הסובבים אותי עלתה (מערכות היחסים השתנו לטובה בשל תקשורת אפקטיבית יותר).
אחרי כל פגישה הרגשתי איך עוד משהו מובן ומסתדר, עד שבסופו של דבר הכל נראה אחרת.
תודה גדולה על הכל!"
(יעל, חקלאית)

-=:=-

"כשהגעתי לשרון הייתי בתקופה קשה בה קרו כמה תהפוכות גדולות בחיי. רציתי להצליח להתמודד איתן ולעבור אותן בצורה שלמה. להרגיש שוב את הערך העצמי שלי באופן נפרד מהמשמעות שלי אל מול אנשים אחרים, אלא כאני עצמי. מעבר לכך, רציתי להתגבר על פרידה קשה ולפתח "חיישנים" שיעזרו לי לבנות חוסן נפשי ולהצליח להיכנס למערכת יחסים חדשה ממנה אהיה מרוצה ושלמה. ואת כל אלה השגתי.

אף שהייתי סקפטית בתחילה, ככל שעבר הזמן הבנתי ששרון היא המטפלת הטובה והמדויקת ביותר שהייתה לי, ודווקא העובדה שהייתי לאחר תהליך טיפולי של שנתיים עם מטפלת אחרת הדגישה זאת – הישירות, ה"קונטרה", התכל'סיות ששרון מביאה עימה הן בדיוק התכונות שהיו חשובות לי במטפלת והן אלה שתרמו להצלחת התהליך עבורי. אמשיך להיפגש עם שרון כי אני מרגישה שכל פגישה איתה תורמת לי, ואני שמחה על היום בו הכרנו. "
(יעל, בעלת עסק)

-=:=-

היי שרון,
הגעתי לתהליך עם מחשבות מעכבות בתחומים שונים בחיי שגרמו לי להיות סגורה, חששנית, נמנעת ומיואשת וגרמו לירידה במצב הרוח.
בתהליך הצלחתי להתגבר על פחדים וחרדות, לחזק את הערך העצמי ולהעריך באופן שונה את "כרטיס הביקור" שלי (כלומר, את מה שאני מביאה לשולחן) בתחום הזוגיות.
הבנתי כיצד הגישה שלי משפיעה על יחסים בעבודה, החוסן הנפשי שלי התחזק, והשתחררתי מהמחשבות השליליות והטורדניות שליוו אותי על הבוקר.
לאורך כל הדרך הרגשתי שהייתה לי פרטנרית מקצועית שתמיד שם בשבילי.
תודה על הכל ומצפה לפגוש אותך בהמשך לעבודה על תחומים נוספים או סתם ייעוץ 🙂
(שירי, גננת)

-=:=-

שרון מקצועית, מיומנת ועם נסיון רב.
היא לא "עוד מטפלת רגשית"
הכלים שהיא נותנת נחרטים עמוק, כי הדברים ברורים וניתנים ליישום.
שרון לא סתם אומרת את צריכה לאהוב את עצמך, או סיסמאות דומות ששומעים ממטפלים רגשיים ומכל כיוון אפשרי. היא מסבירה בגובה העיניים כיצד בדיוק עלינו לפעול.
לי באופן אישי היא תרמה המון!
ותאמינו לי שהייתי אצל מטפלים מהצפון עד הדרום."
תודה שרון. תודה על מי שאת!"

(נ. מחכנת, מרכז)

-=:=-

"שרוני!!
אין לי מספיק מילים לתאר לך את הדרך שאני מרגישה שעברתי, כל יום אני מרגישה את ההשפעה של מה שלמדתי ושקיבלתי ממך. אני הרבה יותר במקום של קבלה. ומרגישה הקלה גדולה בהרבה מובנים, לצד תהליך התפתחות שממשיך כל יום.
אני נהנית הרבה יותר מעצמי ומהחיים. רואה יותר את הטוב, גם בחיים וגם אצל אנשים סביבי. ולמרות שעדיין יש קושי, כמובן, הטוב בהחלט עולה על הרע.
תודה על הכל!"
(כנרת, משאבי אנוש)

-=:=-

"היי שרון,
המון זמן לא דיברנו. רציתי לספר לך שאמנם יש עדיין קשיים והתמודדות שלי, וכל מיני עליות ומורדות בזוגיות, אבל אחרי כמה טיפולי הפריה הצלחתי להגשים את חלום הילד השלישי. אני ממש שמחה שהצלחתי להגיע לנקודה הזו, והכי חשוב שבן-זוגי לצידי ושמח מאוד עם הקטנצ'יק שנולד.
אני חושבת שהרבה מכך שאנו עדיין יחד בזוגיות יציבה זה בזכותך.
מתכננת בקרוב לקרוא שוב את הספר שלך.
חג שמח ורק בריאות!"
(נ. מרכז)

—=:=—

"הייתי 4 שנים בטיפול פסיכולוגי ויצאתי פחות עשירה בכלים ותובנות מאשר אחרי כמה חודשים אצלך!
בתהליך עבדנו על כמה חזיתות. אחת החזיתות המשמעותיות היתה היחסים שלי עם הילדים. עד שהגעתי אליך עברתי מספר הדרכות הורים וברציונל ידעתי בדיוק מה עלי לעשות. אבל היום אני יכולה סוף-סוף לומר בפה מלא שאני לא רק מבינה, אלא גם מצליחה ליישם!
שנים הסתובבתי עם תחושה שיום אחד יבוא מישהו חכם חכם שיכוון אותי ויציל אותי, ויעזור לילדים להבין שאני צודקת. אחד הדברים היותר משמעותיים שהבנתי בעזרתך זה שאני הבנאדם החכם הזה. שאף אחד אחר לא יבוא. שאני הדבר הטוב ביותר עבורם, וגם אם אני טועה זה מה שיש. לא ינחת חייזר וישלח לי פתרונות. לא תרד רוח הקודש ותגיד להם שאמא צודקת.
וברגע שפניתי לעצמי, לחוכמה הפנימית שבי, דברים התחילו להרגיש ולקרות אחרת. זה אחד הדברים היותר חזקים שהתרחשו בתהליך. אני נזהרת מלומר זאת, אבל אני מרגישה שזו ממש התגלות."
(י. דרום)

—=:=—

"היי שרון,
אני מסתכלת על השאלון שמלאתי בתחילת הדרך ורואה פתאום כמה השגתי.
היחסים שלי עם אחי ואחותי השתנו מקצה לקצה, וגם היחסים עם ההורים, לאחר ששחררתי את ההאשמות שהיו לי כלפיהם ולמדתי להפסיק לתת להם לנהל לי את החיים.
למדתי לשחרר קשרים שכבר לא מתאימים לי עם חברות ועם בחורים שלא היו רציניים כלפי, ושחררתי את הכעסים שעדיין סחבתי כלפי בני-זוג מהעבר שהרגשתי שפגעו בי.
למדתי לשאול את השאלות הנכונות בתחילת קשר וכך נמנעתי לאחרונה מלהיכנס למערכות יחסים נוספות שלא היו נכונות עבורי.
אני הרבה פחות שיפוטית כלפי עצמי, לא מתערבת בעניינים שלא נוגעים לי, לא נוגעת בנקודות הכאובות של ההורים וכך נמנעת ממריבות אתם, מציבה גבולות הרבה יותר בקלות, ומבינה מה ההשלכות כאשר אני מתלוננת, מרחמת על עצמי או מקטינה אחרים.
אחד הדברים הגדולים שקרו במהלך התהליך זה ששיתפתי אותך בדברים שהתביישתי בהם ולא סיפרתי לאף אחד. זה שחרר ממני עול גדול וגרם לי להרגיש שאני בסך הכל אנושית והכל בסדר. ובעקבות כך חשפתי את אותו עניין בפני האנשים שהיו מעורבים בכך ולהפתעתי הם קיבלו זאת בהבנה.
אני מרגישה שאני עדיין בתהליך ושיש לי עוד דברים לעבוד עליהם ולהשיג, אבל כשאני מסתכלת על כל מה שהשגתי זה פשוט מדהים! אז המון תודה!"
(אלינור, חיילת משוחררת)

—=:=—

"כשאני משווה את התהליך אתך לטיפול הפסיכולוגי שעברתי בעבר, ההבדל ענק. שם 90% מהזמן אני דיברתי, וכשהפסיכולוג דיבר לרוב זה היה בצורה של שאלות. אצלך זה דו-שיח. את מעבירה/מלמדת מנסיונך העשיר.
במקומות שלא היה לי נוח ממש לא ויתרת לי, וכתוצאה מכך למדתי הההההההמון על איך להשתמש ברגש בצורה נכונה ולשנות את דפוסי התנהגות הנושנים שלי.
השינוי האישי שלי השפיע על הסובבים אותי, וכמו במטה קסמים השינוי בהתנהגות שלי 'פתאום' גרר שינוי אצל הקרובים אלי ביותר- אשתי והילדים.
תודה!"
(שלמה, מנכ"ל)

—=:=—

"היי שרון,
רוצה בהזדמנות זאת להודות לך על הכלים המעשיים שנתת לי ועל הכל.
ברגעים קשים אני יכולה לשמוע את הקול שלך חושב מתוכי וזה מכוון אותי ונותן לי המון כוח.
את ייחודית ונפלאה ואני מאחלת שתהיה לך שנה טובה ופוריה."
(שרון, מנהלת מכירות)

—=:=—

"שרון,
עברתי לא מעט תהליכי אימון למיניהם בשנים האחרונות. חלקם סייעו לתקופה מסוימת, חלקם פחות. מודה, הייתי סקפטית כשהתחלתי את המפגשים איתך, ולא ידעתי לאן זה יוביל.
והיום, כחמישה חודשים אחרי תחילת האימון, וכחודש לאחר סיומו, אני יודעת שהבחירה בך הייתה אחת ההחלטות החכמות שעשיתי.
באימון ממוקד, ידעת לשים את הדברים בדיוק כפי שהם "על השולחן". בלי לייפות, בלי לומר לי מה שאני רוצה לשמוע- אלא מה שאני צריכה לשמוע, כדי לחיות חיים מאושרים ושלמים יותר.
בזכות התהליך היחסים שלי עם המשפחה השתפרו והצלחתי לשחרר מטענים שעדיין סחבתי, קיבלתי כלים להשתחרר מתחושות שליליות, ולאחר תקופה מתסכלת של חיפוש הכרתי בן-זוג!
תודה רבה על הכל, ואני בטוחה שעד נשתמע בהמשך…"
(בשמת, עו"ד)

—=:=—

היי שרון,
למדתי המון מהתהליך אתך! קיבלתי כלים שהפכו את חיי לחיוביים ואופטימיים יותר. למדתי להיות סבלנית יותר, לקחת אחריות על החיים שלי ולהפסיק לחפש אשמים למצבי.
אני אוהבת את השינוי שחל בי, אני בן אדם חיובי יותר – למדתי לשים את העבר מאחורי ולחיות את ההווה בטוב ובקבלה, וגם הזוגיות שלי השתפרה פלאים."
(אורית, מאמנת אישית)

—=:=—

"שרון יקרה,
הגעתי אליך דרך המלצה של חברה, הייתי קצת סקפטית (כהרגלי) אבל החלטתי לתת צ'אנס… כבר בתום פגישת ההיכרות בינינו הבנתי עד כמה את חדה ומקצועית. העובדה כי ניחנת ביכולת מופלאה לראות את הדברים "מתחת לפני השטח וללא פילטרים" הפכה אותי להחלטית בעניין.
חוללת בי שינוי עצום שקשה לתאר במילים אך כ"כ ניכר במציאות, אני יכולה לומר בלב שלם כי בדרכך הייחודית פתחת לי צוהר לחיים חדשים מלאי אושר, שלווה, ביטחון וסיפוק עצמי. מדהים לראות איך סיטואציות שגרמו לי "להתפוצץ" בעבר כבר לא נוגעות בי היום, איני ניזונה יותר ממלחמות מיותרות ומרמורים בלתי פוסקים, אומללות ושליליות הן כבר לא מנת חלקי ועל זה אין לי דרך להודות לך.
התהליך עמך זוהי המתנה הטובה ביותר שיכולתי להעניק לעצמי – תודה רבה על הכל"
(קרן, מנהלת משאבי אנוש)

—=:=—

"לפני 6 חודשים מצאתי את עצמי בצומת. הייתי זקוקה לתשובות שלצערי לא הצלחתי למצוא בעצמי, למישהו שיעזור לי לנווט מהמקום הזה, ולהבין את עצמי ואת סביבתי.
ואז היא הגיעה לחיי, שרון. הופתעתי לגלות אדם שאוכל לפתוח את לבי בפניו מבלי להסס לשניה. מצאתי קול עוצמתי ואמין, מצאתי אדם שאוכל לבטוח בו.
התהליך לא היה קל, היו עליות וירידות, הלכתי כמה צעדים קדימה ואז כמה אחורה… והיא תמיד היתה שם.
זה לקח 6 חודשים, והרבה אומץ והשקעה, כדי להפוך לאדם שאני היום – נינוח, שמח, עוצמתי, יפה והכי חשוב – אדם שחי עם עצמו בשלום.
שרון ידעה בדיוק באילו נושאים להתמקד. ברור שאלו היו הנושאים הכאובים ביותר, אבל עשינו זאת בצעדים מדודים, עם המון התחשבות וחמלה.
אני יכולה לומר בביטחון שמצאתי את עצמי, המאושרת והמצחיקה, מחדש, והכל בזכות התמיכה של שרון והתהליך שעברנו יחד."
(יונית, מנהלת מוצר)

—=:=—

לחצי Play לסיפורי הצלחה של לקוחות:

—=:=—

—=:=—

—=:=—

שרון,
אני מודה על כל רגע בתהליך הזה!
באמצעות הגישה הטיפולית שלך למדתי להבין על מה יושב הרגש ומדוע אני מגיבה באופן כזה או אחר. למדתי גם כיצד התגובות שלי משפיעות על היחס של הסובבים כלפי, ואיך אני יכולה לפעול אחרת כדי לקבל יחס שונה.
קיבלתי כלים איך לשנות דברים בתכל'ס. הכלים, ביניהם המדיטציות וחומרי הקריאה, בהחלט משנים את התמונה ומשפיעים לטובה!
התהליך העלה את הערך העצמי שלי, שבתחילת התהליך לא היה קיים כמעט וזו הייתה אחת המטרות החשובות ביותר שלי! בנוסף ההרגשה הגופנית שלי השתפרה עקב היכולת לחזור למצב רגיעה כאשר אני בלחץ.
אני מרגישה נינוחה כעצמי! וזה מהמם ?
את נהדרת ושוב תודה על הכלים ועל התהליך!!!
(מיכל, תל-אביב)

—=:=—

"התהליך שעברתי היה מעורר ומבגר!
תוך כדי התהליך הרגשתי איך אני מחזקת את הקול האישי שלי. התחושה היא שאני כבר לא ילדה קטנה ומה שאני רוצה ומרגישה הוא זה שנכון עבורי.
לפני התהליך הרגשתי שאני מקשיבה ומייחסת חשיבות רבה לכל מה שהסובבים אומרים לי. עכשיו, אני מקשיבה קודם כל לעצמי ובטוחה במה שאני מרגישה. הערך העצמי שלי עלה ואני מרגישה חזקה ובטוחה בעצמי.
אני כבר לא כועסת על עצמי כבעבר, נותנת לעצמי להנות מהספק ומצליחה להכיל רגעים פחות נעימים. דבר שהיה לי קשה מאוד בעבר. אני מקבלת ואוהבת את עצמי וזו התחושה הכי כיפית שיש.
ועוד משהו, הייתי קודם לכן בטיפול פסיכולוגי, והיום אני מבינה שיכולתי לשבת שם עוד שנים וזה לא היה מביא אותי לאן שהטיפול הקצר הזה הביא אותי.
תודה!"
(יפית, מחנכת)

—=:=—

"זה התחיל מכתבה ב-Ynet שקראתי באוגוסט 2014. הייתי באותו זמן בתקופה מבלבלת – התקשיתי למצוא זוגיות והייתי בעבודה שלא היה לי טוב בה וחששתי לקום ולעזוב. כבר עם קריאת המאמר הרגשתי חיבור, צלצלתי אליך וקבענו פגישת הכרות, ומשם השאר היסטוריה…
במהלך שלושת חודשי התהליך מצאתי מקום עבודה חדש, התחושה הפנימית השתפרה והפכתי לאדם הרבה יותר חיובי. לאחר שבעה חודשים מהמפגש האחרון שלנו מצאתי את בן-זוגי לחיים (חתונה בעוד חודשיים וגם צאצאית בדרך :)).
קודם כל אני רוצה להודות לך, עברתי בעזרתך דרך שלא הייתי מגיעה אליה בלעדייך. בנוסף, ארגז הכלים שאני לוקחת מהמפגשים אתך הוא כל-כך גדול ומשמעותי! לחברות ולחברות של חברות שנמצאות בצומת דרכים בחיים ובזוגיות אני תמיד ממליצה עליך."
(ענת, משאבי אנוש)

—=:=—

"בעקבות התהליך הצלחתי לשחרר האשמה, כעס ושיפוטיות כלפי משפחה ובני-זוג לשעבר. זה שינה במידה מפתיעה את היחס שאני מקבלת והסיר מעלי מטען ענק.
למדתי לסמוך על עצמי; לדעתי שמה שאני מרגישה, חושבת ורוצה זה הדבר נכון ביותר עבורי, ובכך להפסיק לבטל את עצמי. וכתוצאה מכך התחלתי להציב גבולות ולהביע את רצונותיי בקלות, באסרטיביות ועם שקט פנימי.
למדתי להבין שאני מרחמת על עצמי ורואה את עצמי כקרבן שאחרים אשמים במצבו, דבר ששנים רבות השאיר אותי "הילדה הקטנה" ומנע ממני לזוז קדימה לעבר שינוי.
מושגים כמו הערכה עצמית וכבוד עצמי הפכו ממילים יפות לתחושה מוחשית – כאשר את כיוונת אותי להגיע אליהם בכוחות עצמי ולגלות אותם בתוכי.
מפגישה לפגישה למדתי שהכוח ליצור שינוי אמתי הוא בידיי, תוך כדי מתן כלים, התייחסות, סבלנות, קבלה ורצון ברור לעזור לי מצדך.
תודה רבה!"
(אודליה, שמאית מקרקעין)

—=:=—

"כשהגעתי אלייך, הייתי שרויה בדיכאון עמוק והקרנתי פסימיות ומרמור לכל הסובבים אותי. הרגשתי שבגיל 30 החיים שלי הסתיימו .. שלא אוכל למצוא זוגיות לעולם.. שכל הגברים אינם אמינים ושאין מישהו נכון עבורי.
לאחר מספר מפגשים, למדתי שזוגיות היא אכן סימטרית.. מה שאנו משדרים זה מה שאנו מקבלים. למדתי להיות שלוה בחיים, להיות חזקה ושלמה עם עצמי. ברגע שהקרנתי זאת לסביבה פגשתי גברים אחרים לגמרי ממה שהייתי רגילה לפגוש.
היום אני בזוגיות, ועוברת בקרוב לחיות עם בן-זוגי .
למדתי להיפטר מרגשי הנחיתות ולצבור יותר ביטחון, להיפטר מרחמים עצמיים ולהשתחרר מהפחד שהיה מניע אותי.
אני מודה לך על הטיפול המסור ומקווה שנשתמע בהמשך"
(חן, מנהלת משאבי אנוש)

—=:=—

לכל הפרטים על האימון הרגשי…

—=:=—

"לא באמת האמנתי שאפשר לעשות תהליך משמעותי בזמן כל כך קצר…
אבל מצד שני, לא רציתי להיכנס לתהליך אינסופי. אחרי הפגישה הראשונה נדהמתי מכך שלא נתת לי להתחמק ודייקת בכל כך הרבה דברים, כאלה שפחדתי להודות בהם בקול רם.
למרות החששות הזמן המוגבל בשילוב עם פגישות מדויקות הביא לתהליך מדהים. אני מרגישה שרמות שיפוטיות שהיו לי כלפי הסביבה והקרנתי לכל עבר ירדו וחומות ההגנה, שהקמתי מסביבי בעבר ומנעו ממני להרגיש באמת לאורך השנים, מתחילות להיסדק. אני שמחה ומשוחררת יותר (ממש מרגישה את זה פיזית!) ואני מרגישה שלמרות שהפגישות מסתיימות התהליך נמצא בעיצומו."
(נעמה, עו"ס)

—=:=—

"הגעתי אליך בגלל דבר אחד (זוגיות) אבל גיליתי שיש דברים אחרים שבוערים הרבה יותר. במהלך התהליך הכאב בעקבות פטירתה של סבתי הפך נסבל ועתה אני מסוגלת לדבר על כך בלי לבכות, למדתי להציב גבולות להורי וזה הוריד ממני עול ענק, הגעתי למצב מאוזן עם האכילה ואני מרגישה קלה ובריאה הרבה יותר, השתחררתי מהדרמה שיצרה מצבים של כעס ותסכול ופגעה בכל מערכות היחסים שלי. בזוגיות למדתי לדייק את מה שאני רוצה ולא לבזבז אנרגיות מיותרות, ומאחר שאני מכוונת למה שנכון לי גם סוג הגברים שמגיעים לחיי מתחיל להשתנות בהתאם – ואפילו יש התחלה מבטיחה של קשר חדש!"
(נועה, הייטק)

—=:=—

"בתהליך למדתי להתנהל נכון עם גברים, הצלחתי להגיע למצב שבו אני שולטת בתגובותיי, לוקחת בפרופורציה דחייה, וממוקדת במה אני רוצה ומה מתאים לי, במקום במה הצד השני חושב. אני מזמנת לחיי גברים מדויקים יותר ויותר, ואין לי ספק שבקרוב אכיר את בן-זוגי!
זה כבר היה שווה את ההשקעה, אבל זה לא כל מה שהשגתי… אני מרגישה אחרת לגמרי. כבר אין לי מצבי רוח שמשתנים כל דקה, טוב לי ואני מאושרת אחרי תקופה ארוכה שלא הרגשתי ככה. גם היחסים שלי עם המשפחה השתנו מקצה לקצה וזה מדהים.
המון תודה!"
(סיגל, מנהלת בהייטק)

חודש אחרי היא כותבת: "אני מרגישה מעולה, ולאחרונה הכרתי מישהו חדש ונראה שזה מתקדם למקום טוב". (היום נשואה ואם לילד!)

—=:=—

"היי שרון,
עברה כמעט שנה מאז פגישת הטיפול האחרונה וכל כך הרבה קרה מאז.
דיברנו כל כך הרבה על נושא הזוגיות וכמה שרציתי כבר למצוא בן זוג, אז הייתי חייבת לעדכן אותך ולספר לך שמצאתי את הבחור הכי מדהים בעולם בשבילי, בדיוק כמו בחזון הזוגיות שלי ואנחנו מתחתנים בעוד מספר חודשים. בנוסף, החלטתי על שינוי בקריירה ואני מגשימה חלום ישן והולכת ללמוד את מה שבאמת רציתי ללמוד כבר לפני שנים.
אני ממש מרגישה שהצלחתי להגשים חלום והוא התגשם באופן הכי טוב ונכון שיש. אני מרגישה צורך גדול להוקיר תודה על כל מה שהתברכתי בו וגם לומר לך תודה על ההכוונה והעזרה, לא הייתי מצליחה בלעדיהם.
מאחלת לך הרבה הצלחה ושתמשיכי לעזור לעוד רבים."
(עינב, ת"א)

—=:=—

"בחצי השנה האחרונה, בעת הטיפול, הרגשתי תמיד שיש לי עם מי לדבר, למי לפנות, שאינני לבד. על כל אירוע שקרה לי ידעתי שאקבל דעה ונקודת מבט אמתית וכנה. התהליך גרם לי להאמין בעצמי, לאהוב את עצמי, לקבל החלטות יותר בקלות ואף לעשות שינוי בגישה שלי כלפי מספר דברים.
מצאתי זוגיות, אני מגשימה את עצמי ומרגישה מאושרת.
תודה רבה שרון!"
(דנה, מהנדסת)

—=:=—

"אחרי הרבה זמן במקום הלא טוב וההרסני שהייתי בו, לא האמנתי שדברים באמת יכולים להשתנות, וגם אם כן, חשבתי שהסבירות די נמוכה שאצליח להתגבר על התחושות שהיו בי.
בתחילת התהליך היו רגעים שבהם רציתי להפסיק, כי אף פעם לא באמת התמודדתי עם דברים, תמיד ברחתי. אבל במשך הזמן הרגשתי יותר בנוח עם הדברים ואפילו חיכיתי מאוד לפגישות.
תודה רבה על הכלים המאוד טובים שנתת לי, על ההנחיה, ובעיקר על הסבלנות.
חשפת בפניי עולם פנימי חדש ומאוד נעים עליי להודות, כבר הרבה זמן לא קרה שיכולתי "לחיות עם עצמי".
אני מרגישה שעזרת לי לשחרר הרבה מהמטענים הרגשיים שהיו בי, בפרט מהקשר עם בן-זוגי לשעבר.
אז שוב, המון המון תודה :)"
(שירן, סטודנטית)

—=:=—

"הגעתי אלייך בעקבות אחד המאמרים שלך, שעורר בי הזדהות ובושה כשקראתי אותו. אני בת 33 ומעולם לא חוויתי זוגיות בריאה וטובה. הרבה שנים סיפרתי לעצמי שזה יגיע ושאני צריכה להתאזר בסבלנות, ובדרך עשיתי פשרות מוגזמות בנסיון להתאים את עצמי לבחורים שלא התאמתי להם. שילמתי על כך מחיר כבד.
החוסר הזה חרה לי במיוחד בשנה האחרונה, הרגשתי שהחיים דפקו אותי ושתמיד אשאר לבד. בפגישות ספורות הצלחת לעמת אותי עם הכאבים הכי גדולים שלי, ובמקומות שהפסיכולוג שלי נתן לי לדשדש וליבב במשך חודשים ארוכים, פשוט אמרת לי את האמת.
כרגע אני נמצאת בקשר עם בחור *זהב* שדומה באופן מפתיע למגילה שכתבתי בחזון הזוגי שלי. פגשתי אותו שניה וחצי אחרי שהנחתי את העט. צירוף מקרים מוזר?
אני מרגישה שינוי עצום בגישה שלי. פחדתי להתקרב, להחשף ולהאמין. עכשיו אני מאמינה שאפשר.
תודה :)"
(סיון, מעצבת)

—=:=—

לכל הפרטים על האימון הרגשי…

—=:=—

"בתהליך האימון הצלחתי לשנות דברים שלא הצלחתי שנים, וזאת למרות שהייתי בטיפול פסיכולוגי במשך 7 שנים. היום אני לקראת סיום התהליך ואני לא מאמינה שהחיים שלי יכולים להיות כאלו טובים! משהו גדול ועוצמתי השתנה בי. פתאום הכל פשוט יותר, קל, אני שמחה, הצלחתי להשתחרר מדברים שבחיים לא האמנתי שיפסיקו לנהל את חיי, אני בקשר טוב עם ההורים ועם המשפחה ובעיקר- אני בקשר טוב עם עצמי.
כל החיים שלי נראים אחרת! לכן, שרון- אני מודה לך, תודה שעזרת לי לשנות את החיים."
(מיכל, מנהלת פרוייקטים בהייטק)

—=:=—

"התהליך שעברתי היה מאוד ממוקד, יעיל ומשמעותי עבורי, בזמן כל כך קצר למדתי על עצמי כל כך הרבה. הדבר הכי חשוב שאני לוקחת איתי הוא האמונה שלי בעצמי והיכולת שלי ליצור לעצמי את המציאות שאני רוצה. בתהליך חידדתי לעצמי מה אני רוצה בזוגיות וכעת ברור לי שזה בדיוק מי שיהיה בן הזוג שלי. אני רוצה להודות לך על כל התמיכה וההכוונה ובעיקר על הכלים שהתווספו לארגז הכלים של חיי בזכותך."
(ענבל, אשת שיווק)

—=:=—

שרון,
לימדת אותי להשתחרר מהרגשות השליליים שהיו מציפים אותי. עזרת לי לשים מאחורי את הקשר חסר הסיכוי עם החבר לשעבר בלי טינה ועלבון. האנרגיה שנשארה היא בפירוש של אהבה וזה לחלוטין בזכותך. נתת לי כלים שסייעו לי להעלות את הביטחון העצמי, והכי חשוב – לימדת אותי לשים גבולות ולמשוך לחיי אנשים ואירועים חיוביים!
(גלית, מהנדסת)

—=:=—

"האמת זה מרגש. השגתי כל כך הרבה. קודם כל שלווה, שלווה אמיתית. שמחה, חיוך, קבלה, תחושה של שלמות. תחושה של יציבות ואמונה בעצמי. אני יכולה לומר שאני אוהבת את עצמי ושמחה בחלקי. התהליך השפיע על יחסיי עם בני משפחתי, יצרתי חברויות חדשות, ואפילו הזמן עם עצמי הפך משובח.
אני יודעת בלב שלם שאני בדרך לזוגיות שאני רוצה ואפילו הכרתי גבר מקסים. ההישג הכי גדול שלי הוא הידיעה כי יש לי את עצמי והאמונה בעצמי, ללא קשר לנסיבות. האחריות שאני לוקחת על מחשבותיי ועל חיי.
אני כל כך שמחה שבחרתי בך כמאמנת שלי. התהליך הזה בדיוק, בדרך הזו בדיוק, בזמן הזה בדיוק, היה הדבר הכי נכון עבורי.
זכיתי!!!"
(אפרת, מחנכת)

–=:=–

"שרון היקרה,
כל חיי הבטתי על החיים בצורה שלילית, האמנתי שיש לי מזל רע כי תמיד קורים לי דברים רעים בחיים. כל החיים חיכיתי לקוסם שיבוא עם השרביט ויעשה "הוקוס פוקוס", ואז אני אהפוך לבחורה מאושרת כי לא הצלחתי למצוא את האושר בחיים שלי. הראייה הפסימית שלי על החיים הובילה אותי להימשך לדברים שליליים כמו הפרעות אכילה ומערכות יחסים הרסניות.
הגעתי אלייך אחרי שעברתי המון סוגי טיפולים שאף אחד מהם לא צלח, לא האמנתי שמישהו יצליח לשנות בי משהו, הגעתי אלייך בתקופה שבה כלום לא הסתדר בחיי, לא מצאתי עבודה, אובססיה מטורפת לניקיון והכי נוראי- אחרי פרידה ממערכת יחסים הרסנית.
בתור בחורה שרגילה שמלטפים אותה, חטפתי ממך "סטירות", הצבת לי את האמת מול הפרצוף, חשפת אותי אל המציאות שכל כך התכחשתי לראות. היו רגעים בהם נרתעתי והסתגרתי בתוכי, אך לא נכנעת ל"פרצופים" שלי וגרמת לי להתמודד עם האמת וללמוד להיות נוכחת.
בזכות התהליך שעברתי איתך הצלחתי לא לחזור למערכת יחסים ההרסנית שבה הייתי, מצאתי עבודה שטוב לי בה, למדתי להיות עם עצמי לבד ולעשות דברים שעושים לי טוב, להבין שהמחשבות שלי יוצרות עבורי "מציאות" שלא באמת קיימת, למדתי לאהוב את עצמי ולקבל את מי שאני, הביטחון שלי חזר והדבר שהכי הייתי קטנת אמונה לגביו – הצלחתי להיכנס לקשר עם גבר חדש.
אז כל מה שנותר לי הוא לומר לך- תודה, למרות שזה לא מספיק כדי לתאר עד כמה אני אסירת תודה!!! בזכותך הראייה שלי על החיים השתנתה וסופסוף אני לא מפחדת להגיד שטוב לי!
אז שוב תודה והלוואי שעוד רבים יזכו לעבור אצלך את התהליך שישנה את חייהם לטובה!"
(מיטל, בנקאית)

—=:=—

"בתחילת התהליך, המטרה הייתה לכאורה פשוטה – למצוא זוגיות. לאט לאט הצלחתי לקלף את השכבות ולהבין שמה שאני באמת רוצה זה לאהוב ולהעריך את עצמי כפי שאני כעת ולהבין שאני יותר ממספיקה, שבעצם לא חסר לי דבר כדי להשיג את מה שאני רוצה מלבד אמונה אמיתית בעצמי. על מנת לעשות זאת, נטרלתי במידה רבה את השליליות שאפפה אותי ואת חיי במשך רוב שנותיי. גיליתי כמה כוח יש לי גם לראות את כל הטוב שיש לי ולא רק את הרע והמכוער כפי שעשיתי במשך שנים. משהפסקתי לרחם על עצמי ולבכות על מר גורלי, הצלחתי לראות את הדברים כפי שהם באמת. הבנתי כמה ברת מזל אני שיש לי משפחה מדהימה ואוהבת, חברות שאוהבות אותי מכל הלב ואני אותן, ויותר מהכל, שאני מי שאני – המראה החיצוני שלי, האופי שלי, המוצא שלי והייחודיות שבי.
עם תום התהליך הכרתי בחור שמתאים לתיאור שלי בחזון הזוגיות, שזה מדהים (למרות שזו ממש התחלה ואני לא יודעת לאן זה יתפתח). אבל לראשונה בחיי אני קודם כל דואגת לעצמי ולמה שאני מרגישה וחושבת עליו ולא רק למה שהוא חושב עלי.
בזכות התהליך שעברתי ובזכות הכלים שנתת לי, אני מאושרת יותר, חזקה יותר, אוהבת ומעריכה את עצמי הרבה יותר.
תודה!"
(מיטל, הייטק)

—=:=—

"הגעתי לאימון לאחר ניסיונות כושלים עם פסיכולוגים. חשבתי שאוכל להתגבר על המכשולים שלי לבד עם עצמי עם הרבה עבודה קשה, אך הדבר הסתמן כבלתי אפשרי.
האמת שאמי ניסתה כל הזמן לדחוף אותי חזרה לפסיכולוגים, אך אני ממש לא רציתי, הרגשתי שאני טוחנת את הבעיות שלי מבלי להגיע לפתרון. לאחר שיטוט באתר Ynet כתבה של שרון עלתה לי, התחלתי לקרוא ולהתעמק והרגיש לי שזה בדיוק עונה לי על כל השאלות הלא פתורות שלי, ובעיקר ייתן לי כלים להתמודדות עם בעיות אישיות.
כך היה, הגעתי לאימון, הרגשתי שזה לא עוד טיפול פסיכולוגי לא יעיל. אהבתי את העובדה שמתרכזים במה שקורה היום ונותנים כלים לאיך להתמודד עם בעיות שצפות. וזה עזר! היום אני בסוף הטיפול, מתנהגת שונה, חושבת שונה, והכי חשוב – מנתבת את החיים שלי למסלול שאליו כל-כך רציתי להגיע ולא ידעתי איך."
(שירה, יח"צ)

—=:=—

"שרון,
איזה כיף שפגשתי אותך.
לפני שהחלטתי ללכת על זה, בכי היה חלק משמעותי מחיי. כל דבר קטן טלטל אותי, משהו קרה – ושוב הדמעות זלגו.
היום אני יותר חזקה, כבר לא בוכה, היום לא כל דבר קטן מטלטל אותי.
כי ברגע שמוותרים על עמדת המסכנות, משתחררים מתחושת הערך העצמי הנמוך, מהרחמיים העצמיים, ברגע שמוותרים על הצורך שהעולם יערסל אותי, מבינים שהחיים זה מה שאנחנו עושים מהם ומוותרים על השליליות – פשוט אפשר.
תודה לך שרון יקרה על העזרה!"
(נטלי, משאבי אנוש)

—=:=—

"לפני מספר חודשים הגעתי אלייך במטרה להצליח ליצור זוגיות טובה. מערכות יחסים כושלות, בני זוג הזויים וטיפול פסיכולוגי שלא הניב תוצאות הביאו אותי לנסות משהו אחר.
התהליך היה חזק ומטלטל. לא ויתרת לי, לא נתת בשום פנים ואופן לעגל פינות ולספר לעצמי סיפורים. כמה פעמים שקלתי להפסיק, אבל תחושת הבטן אמרה לי שאני בדרך הנכונה והמשכתי.
היום, בסיום התהליך יש תוצאות בשטח והן ברורות ומשמחות, דפוסי התנהגות שהשתנו ואנשים שגיליתי מחדש בחיי! אפשר לומר שאני אדם אחר. בטוח יותר, רגוע יותר, פחות כועס ועצוב.
אני מאמינה שגם הזוגיות המיוחלת בדרך לאחר שעזרת לי לנקות את המיותר ולסלול את הדרך קדימה, וציידת אותי בכלים טובים.
תודה לך שרון, אני מאחלת לך להמשיך ולעזור לאנשים נוספים שנראים מוצלחים ומאושרים כלפי חוץ אבל בעצם הם קצת אבודים כמו שאני הייתי.
בהערכה רבה,"
(הדר, מנהלת פרויקטים)

שנתיים לאחר סיום התהליך עדכנה הדר שהיא נשואה באושר ובהריון שני, ושהיא רואה את התהליך כנקודת המפנה שאפשרה זאת.

—=:=—

לכל הפרטים על האימון הרגשי…

—=:=—

עם סיום התהליך:
"ידעתי שלא במקרה הגעתי לשרון, למרות שכך זה נראה בהתחלה. את הדרך שעשיתי אני אפילו לא יכולה להכניס למשפט, פסקה או עמוד, היא עמוקה ונרחבת ועם זאת היא הייתה כל-כך פשוטה כשהבנתי את מה שעלי לעשות כדי להפסיק לסבול. מיליון תודות לא יוכלו לתאר ולו במעט את ההערכה שיש לי כלפי שרון, ואת ההוקרה על כך שהובילה אותי אל המקום בו אני שלמה ושלווה ושום דבר אינו נורא כל-כך כפי שהיה נראה בעולם שלי לפני כמה חודשים. מי שמוכן ורוצה לוותר על המקום שהאומללות תופסת בחייו יזכה להדרכה ייחודית, משקפת ואמיתית שבזמן לא ארוך יכולה לשנות את המקומות הנוקשים ביותר בחיינו, לכן אני יכולה לתת אלפי המלצות לאלה שרוצים זאת באמת."

מס' חודשים לאחר סיום התהליך:
"היי שרון,
עבר מלא זמן מאז שהתראינו לאחרונה, ורציתי לספר לך שיש לי חבר 🙂
אנחנו חודשיים וחצי יחד ומה שהכי שימח אותי היה למצוא בו ממש את כל מה שניסחתי לעצמי בחזון הזוגיות.
יש מלא נפילות אבל למזלי מצאתי בן זוג שנמצא במקום מאוד דומה בחייו ואנחנו מצליחים למצוא את הכיוון.
רציתי לחלוק איתך…שתדעי מה קורה גם אחרי שהטיפול מסתיים…"
(אבישג, סטודנטית לפסיכולוגיה)

—=:=—

"להגיד את האמת, כשבאתי לפגישה לא באמת האמנתי שבשעתיים בלבד יהיה אפשר לפתוח את כל החיים שלי ו-בנוסף לקבל כלים איך לשנות גישה. חייבת לציין ששרון הצליחה לשבור את המיתוס. בשעה הראשונה היא שאלה ואני עניתי. איכשהו הרגשתי שבשעה הזו היא כבר הבינה בקלות בדיוק מי אני, מה אני, מה עוצר בעדי, מה דוחף אותי… ה-כ-ל. בשעה השניה שרון ואני הגענו לשורש הבעיה. כן, היו דברים שהיה לי מאוד קשה לשמוע/להסכים באותו הרגע, אבל זה כל היופי ששרון אומרת מה שהיא רואה ומה שהיא חושבת, לא כדי למצוא חן בעיניי אלא כי זה האבחון שלה, שמזהה את הדברים שאני מעדיפה להדחיק. כשקראתי את סיכום הייעוץ האסימונים התחילו ליפול – הוא היה כ"כ מלא בפרטים שכ"כ נכונים ומדוייקים לגביי, שזה מפחיד. שרון הצליחה לקרוא אותי בצורה יוצאת דופן… אני מאמינה שעוד אקרא אותו מאה פעם ואופתע כל פעם מחדש. הבנתי המוווון דברים שלא חשבתי עליהם אפילו כמהווי בעיה לפני כן. קיבלתי כלים ליישום – תרגילים קלים לעשייה מידי יום, מודעות. נכון שזה עסק לא זול אבל אני באמת ומכל הלב חושבת שהשלב הראשון בלרצות לעשות שינוי הוא בכלל להבין למה ומאיפה הכל בא. שם "התעוררתי". לא אומרת שכבר השתנתי, אבל לפחות נפתח חלון חדש בראש ואני רואה את הדרך.
שרון, תודה. ממליצה בחום."
(דנה, מעצבת – חוותה פגישת יעוץ בת שעתיים)

—=:=—

"בחלומותיי הוורודים ביותר לא דימיינתי שכבר אחרי פגישות ספורות אחווה שינוי כל כך עמוק: קיבלתי פרופורציות בריאות לחיים ולהתמודדות עימם, שאפשרו לי לצמצם באופן משמעותי את הפחדים שמנעו ממני להיות שלווה ומאושרת. ובעיקר מנעו ממני את היכולת לתפקד בצורה טובה בחיי הפרטיים והמקצועיים.
הדברים שלמדתי משרון פקחו את עיניי ושיפרו את חיי במידה שלא תיאמן, ובתוך זמן קצר. השימחה והכח שהם הקנו לי, גורמים לי לרצות לשלוח אלייה את כל מי שאני אוהבת, ובעצם – כל אדם."
(חמוטל, מתכנתת)

—=:=—

"שרון,
במרחק של יותר משנה מסופה של עבודתנו המשותפת, אני מביטה סביבי ומבינה כמה שדברים השתנו. אני גרה בסביבה חדשה, אני באמצע הריון שני ויש לי מקצוע חדש שאני אוהבת ומחוברת אליו בצורה עמוקה יותר מכל דבר שעשיתי עד כה.
יותר מהכל אני מרגישה שהתהליך שעברתי מאז שהתחלנו לעבור יחד, איתך ובלעדייך, הכין אותי להתמודד עם ההתפתחות האחרונה והלא צפוייה בחיים המשפחתיים שלי, מחלת הסרטן שאובחנה אצל אימי. לא הייתי יכולה להיות מה שאני רוצה להיות עבורה, ועבור האחים שלי בתקופה הקשה הזאת, אם לא הייתי מצליחה לקבל אותה כפי שהיא לפני שאובחנה. בלי כעסים, בלי ציפיות, בלי שיח פנימי מיותר – פשוט ככה – לאהוב אותה למרות ועל אף.
רציתי להגיד תודה על שאחזת לי את היד ולא הרפית עד שהתחלתי להאמין שאפשר להשתנות.
תודה על ההשראה,"
(אילת, יועצת ומאמנת אישית)

—=:=—

"שרון יקרה,
הדבר הגדול ביותר שלימדת אותי הוא להיות שלמה עם חוסר המושלמות האנושית שלי.
הצגת בפני דרך שונה וחדשה להתבונן בחיי,
הנוכחות בזמן הווה הביאה הרבה שלווה וקבלה אל תוך חיי
ואני יודעת שכל השאר יסתדר לבד.
תודה רבה מקרב לב על הכל!
אני באמת מקווה שנתראה שוב בקרוב."
(איריס, מנהלת אדמיניסטרטיבית)

—=:=—

"קשה לתאר את התהליך שעברתי בחודשים האחרונים, אבל אני בהחלט יכולה להגיד שחייתי בענן שחור ומבולגן ופשוט סבלתי.
היום אחרי התהליך שעברתי, בזכות שרון אני רחוקה שנות אור מהמקום ההוא… אני במקום נעים, שקט ורוגע, במקום שתמיד ידעתי שקיים אבל לא ידעתי איך להגיע אליו.
אני רוצה להגיד לכל מי שהגיע לאתר וקורא את הדברים האלו – תעשו את הצעד הזה, זה משנה חיים.
ולך שרון אני רוצה להגיד המון תודה על החוכמה, הדרך, התובנות, היכולת לקרוא בין השורות ובעיקר על כך שהצלחת לגרום לי לגלות את עצמי.
תודה."
(עירית, מנהלת פרסום)

—=:=—

"הגעתי בציפיות גבוהות מחד ואמונה נמוכה ביכולת להצליח מאידך.
אני מרגישה שהצלחת לתת מענה לציפיות שלי, וההבטחות (כולל הלו"ז!) קויימו."
(הילה, מנהלת בשירות הציבורי)

—=:=—

"הביטחון העצמי שלי התחזק, למדתי להקשיב לעצמי, נעשיתי הרבה יותר שלווה, יותר עומדת על שלי ופחות לוקחת דברים באופן אישי. כבר לא חיה בפחד שדברים לא יקרו אלא בידיעה שהם יקרו."
(מיכל, מנהלת תיקי לקוחות)

—=:=—

"במישור המשפחתי הפחתתי המון בזבוז אנרגיה ותסכול. מתערבת פחות בעניינים שלא לי – ריבים שאינם קשורים אלי או לנסות לחנך אחרים. מעזה להציב גבולות מול בני משפחתי ומקבלת יותר בקלות היבטים שלהם שאיני אוהבת.
חברתית הרבה יותר רגועה, פחות חושבת על מה יגידו ומעזה ליזום יותר, וזה הביא לכך שיש יותר אנשים סביבי ויותר אופציות חברתיות זמינות. הרבה יותר קל לי גם להיות לבד ומסוגלת ליהנות מהזמן הפנוי ולנצל אותו ביעילות במקום לשבת ולרחם על עצמי.
במישור הזוגי כבר לא מרגישה אומללה כי אין לי בן-זוג, שחררתי קשרים קודמים שחסמו אותי ומתמקדת בלהבין מה בדיוק אני רוצה מבן-זוגי העתידי.
כן, עשיתי שינוי בתחום העבודה, מעבודה שלא אהבתי לעבודה שמאוד טוב לי איתה וכיף לי בה ביום-יום."
(קרן, סטודנטית)

—=:=—

"מה ש-15 שנות עבודה רוחנית ושנתיים של טיפול פסיכולוגי לא עשו, השגתי פה במספר חודשים."
(עדי, מנהלת משרד)

—=:=—

"אני לא מוצאת את המילים שיתארו את עוצמת החוויה וגודל השינוי שעברתי ב-4 החודשים האחרונים. גיליתי המון על עצמי, על האנשים שבחיי ובעיקר על העובדה שבכל סיטואציה קיימת בחירה!
שרון, תודה על האותנטיות, החוכמה, האנושיות, החמלה, העקשנות וחוש ההומור שהופכים אותך לאדם כל כך מיוחד. זו אמנם רק תחילת הדרך עבורי, אבל התהליך שעברתי איתך הוא המצפן שלי להמשך.
ובנימה אישית, תודה רבה על הפרספקטיבה שנתת לי, הפגישה איתך היא אירוע מכונן בסיפור חיי! ואני בטוחה שעוד ניפגש בהמשך."
(נופר, יועצת ארגונית)

—=:=—

"בתהליך האימון הבנתי לראשונה, שהיעדר הזוגיות בחיי הוא הסימפטום לבעיה ולא הבעיה עצמה. רציתי להגיד לך תודה, אני לא יודעת כמה הייתי שורדת עם עצמי אם לא הייתי מגיעה אליך."
(יפית, עו"ד)

—=:=—

לכל הפרטים על האימון הרגשי…

—=:=—

"בתהליך האימון השתנו לי כמה נקודות הסתכלות מרכזיות על החיים: 1) היכולת שלא להתעכב על מחשבות שעושות לי רע. 2) היחס לבנותיי והצורה שאני מתנהלת איתן ביומיום היא מעולה ועם הרבה פחות נקיפות מצפון. 3) לגבי הדיאטה יש לי הרבה פחות רגשות אשם ופחות עסוקה בלחשוב על כך כל הזמן. 4) בעבודה בפרט ובחיים בחוץ בכלל למדתי שלא לתת לביקורת של אנשים סביבי ולעצבים שלהם להיכנס ולהשפיע עלי.
כללית בחיי, אני מרגישה שעשיתי שינויים בנקודות אופי שונות. אני יותר רגועה פחות מתוסכלת רואה הרבה יותר את הטוב שקיים בחיי… והוא קיים! למדתי בעצם שכל התסכולים שלי זה מרחמים עצמיים ואני לא נותנת לעצמי לשקוע בזה עוד."
המון המון תודה!"
(ליאת, מנהלת משרד)

—=:=—

"הי שרון יקרה,
אתמול ישבתי איתך במפגש סיום ונדהמתי לראות איך בזמן קצר עברתי תהליך כל כך עוצמתי ומשמעותי!
פתאום יש שקט ובהירות במחשבות, פתאום סיטואציות שהכעיסו אותי או שגרמו לי לירידה באנרגיה עוברות בשלום ובחיוך, פתאום רואה שהסיפור הישן כבר לא קיים.
תודה שהכלת את כל ההתנגדות איתה הגעתי.
תודה על הקבלה, ההעצמה, התובנות ושהיית מדויקת עבורי.
תודה על הההשראה ושהיום יודעת איך זה נראה ומרגיש לחיות את החיים באמת בלי צל של תחושת המתנה.
על כל אלו והרבה יותר מודה לך מכל הלב,"
(גלית, מנהלת בהייטק)

—=:=—

"לשרון, תודה על האימון, על הנתינה, על האמון והאכפתיות, על ההבנה והתמיכה, ובעיקר על מי שאת. לא האמנתי שזה יקרה, אבל באמת קרו ניסים, ואני מחויבת להמשיך בדרך שנפתחה. אני מקווה לשמור על קשר איתך. את נפלאה ומקסימה ונתת לי המון. אני מאחלת לך אושר בכל מקום… באהבה ובתודה."
(שרון, מנהלת משאבי אנוש)

—=:=—

"לפני חמישה חודשים לא הייתי מאמינה שאפשר להשיג כל-כך הרבה ובזמן כל-כך קצר ובטח לא שזה אפשרי עבורי! מצאתי את התשוקה לחיים שאבדה לי, למדתי להיות נוכחת, ליהנות מהרגע ולא לחשוב על העבר או העתיד. לשים את הסיפורים ואת השדונים המחבלים בצד ולהתייחס למה שקורה כאן ועכשיו. אני נעימה יותר לאנשים סביבי, מאחר ולמדתי "לבחור את המלחמות שלי". למדתי להקשיב יותר במקום להיות עסוקה בלחשוב מה לענות, איך לענות, או בכלל על דברים לא קשורים. אני מסתכלת על השאלון שמילאתי בתחילת התהליך, וכמעט כל מה שרשמתי שאני רוצה להגשים הגשמתי והשאר הוא רק עניין של זמן.
תודה!"
(עינת, תזונאית)

—=:=—

"הדבר העיקרי שלמדתי באימון זה איך להיפטר מהכעס, ששימש אצלי תחליף לדמעות. ההשלמה עם המציאות, השלמה אמיתית ומלאה – ביחד עם כלים כמו רשימת הזוטות ורשימת הדברים שאין לי שליטה עליהם – היא האמצעי הטוב ביותר לנטרול הכעסים ולחיסכון באנרגיה. זה לא שהפסקתי לרצות לשנות דברים, אבל עכשיו אני מתעלת את הרצון הזה לכיוון דברים שאפשר לשנות ולא מנסה לשנות דברים (ואנשים) שאי אפשר לשנותם.
זה לא רק הרצון לשנות, אלא גם העיסוק הכפייתי בדברים האלה, ההתבוססות ברעל החומצתי שנוצר עקב כך, שמהווה "פול גז בניוטרל". למדתי איך לא לתת למחשבות הרעות, לשדונים המחבלים, להשתלט עליי ולהסיט אותי ממטרותיי. אז מדי פעם קורה שהקולות האלה, שרוצים למשוך אותי למטה, עוד מנסים לצאת מהבקבוק ולהשתלט עליי, אבל למדתי לזהות שהם רק קולות, לא המציאות, ולהחזיר אותם לבקבוק.
אז אני עדיין לא בוכה, אבל מצד שני, טפו, טפו, גם לא היו לי מי יודע מה סיבות לבכות בזמן האחרון, כי כשלא מנסים לשנות את מה שאי אפשר וכשלא מתבוססים ברעל, יש הרבה פחות תסכול ולכן גם הרבה פחות סיבות לבכות.
תודה"
(תמר, עו"ד)

—=:=—

"גם לאחר הצלחה יוצאת דופן בקריירה נשארתי שבוי בתוך רגשות שליליים של חולשה וחוסר ביטחון עצמי. הצלחתי להגיע להישגים מרשימים בלימודים ובעבודה אך רגשות אלה הקשו עלי מאוד. הבנתי שאני צריך להסיר מעלי את המשקולות שהשתלטו על היבטים חשובים בחיי: יחסים עם המשפחה, הרגלי צריכה, התנהלות מול עמיתים לעבודה וזוגיות. תהליך האימון נתן לי אפשרות למבט אובייקטיבי על חיי וסיפק לי כלים פשוטים להתחבר למציאות ולחיי. כבר בפגישה הראשונה הבנתי שזו ההזדמנות שלי לעשות מהפך בחיים, וכך היה!
תודה רבה"
(יניב, מהנדס)

—=:=—

"חוויה ענקית, תהליך מעצים מתחילתו ועד סופו (ובעצם אין לו סוף). מטלטל ולעיתים מתסכל ומתוך התסכול מתחיל השינוי. אני לוקח איתי כלים לחיים שהפכו להיות רגועים יותר והכי חשוב – קלילים יותר. שרון מלווה את התהליך בכשרון וברגישות מצליחה ללחוץ על כל הכפתורים ולהעיר את השינוי.
תודה"
(עומר, מנהל מכירות)

—=:=—

"הי שרון,
הגעתי אליך במטרה לקבל כלים שיעזרו לי לנהל את העסק שלי בצורה טובה ויעילה. לשמחתי הרבה בתהליך האימון למדתי צורות חשיבה שעוזרות לי לייעל את העסק בצורה העולה בכמה רמות על הציפיות שעמם הגעתי! בעזרתך למדתי לנהל לא רק את העסק אלא גם את חיי הפרטיים על כל ההיבטים שבהם. כיום אני מסתובב עם חיוך תמידי על פני, לא לחוץ כפי שהייתי ונהנה מכל נשימה שאני לוקח.
תודה רבה מכל הלב!"
(תומר, יועץ מס)

—=:=—

"שרון,
בתהליך האימון שיפרתי את המודעות העצמית, הגעתי להשגים משמעותיים ובזכות התהליך אני מרגישה שאני צועדת לקראת הגשמה של דברים נוספים ומשמעותיים בחיי.
את מאמנת מדהימה! אני מאד שמחה ש"עלה בגורלי" להתאמן אצלך. נהניתי לראות שההבדל בהשקפות ובאורח החיים שלנו לא הפריע ואולי אף תרם למפגשים.
ה-מ-ו-ן תודה והערכה רבה!"
(יעל, אשת חינוך)

—=:=—

"שרון, התקופה שעברנו יחד אפשרה קפיצת מדרגה משמעותית בתפקידי כמנהל. הפכתי קשוב יותר, פיתחתי יכולת להסתכל על הסיטואציה ממבט על ולא להישאב לתוכה. אני לא פועל עוד כאוטומט אלא בוחר תגובות ופעולות שמקדמות אותי ואת האנשים שתחתי. אני מרגיש שינוי בהתייחסות של אנשים כלפי, מרגיש שנותנים בי יותר אמון. יש לי יותר אנרגיה ומחויבות לקדם דברים בחיי המקצועיים והאישיים. זה הישג עצום מבחינתי, וכשאני מסתכל הלאה על עתידי המקצועי אני רואה המון אפשרויות חדשות וזה כיף."
(חיים, מנהל צוות פיתוח)

—=:=—

"הגעתי אליך בכדי לקבל תמיכה בתהליך חיפוש עבודה חדשה. במהלך תקופת עבודתנו המשותפת הצלחתי להפחית משמעותית פחדים וחששות בזמן ראיון עבודה וכתוצאה מכך התראיינתי בשקט נפשי רב ובביטחון רב יותר. למדתי להאמין יותר ביכולת שלי ובעצמי וכן, למדתי ללכת על מה שאני רוצה באמת, גם אם זה כרוך בלקחת סיכון, לדעת מה אני שווה ולא "למכור את עצמי בזול". תוך כדי התהליך שיפרתי את הביטחון העצמי שלי ואת יכולות הניהול שלי והטמעתי תהליכי עבודה חדשים."
(יאיר, מנהל כספים)

—=:=—

"היו לי הישגים אדירים בתחומים מאוד חשובים בחיי, הבטחון העצמי שלי התחזק וגם ההערכה העצמית.
תודה!"
(ענת, מנהלת אדמיניסטרטיבית)

—=:=—

"לשרון, פתחת לי אפיקים חדשים, נתת לי תעוזה שלא היתה לי ואמון בעצמי. אני מרגישה שקידמת אותי המון – באמצעות התהליך רכשתי יותר פתיחות לבני אדם וגם רוגע נפשי שעוזר לי בכל היבט בחיי. שמחתי להכיר אותך."
(מיכל, מורה)

—=:=—

רוצה גם? לחצ/י כאן ושלחי לי פניה!

לחוויות נוספות לחצי כאן…