אימון ליצירת זוגיות

אף שאיני מגדירה את עצמי כמאמנת ליצירת זוגיות במובן הצר של המילה, מאז 2008 עבדתי עם מאות נשים שביקשו להגשים זוגיות בריאה ומאושרת, רבות מהן נישאו והקימו משפחה.

שיטת עבודתי מסייעת לנשים (וגברים) להשתחרר ממטענים מיותרים, מאמונות מעכבות, מדפוסי התנהגות הרסניים, לבסס את תחושת הביטחון והערך העצמי ולמצוא שלווה ואושר.

מכיוון שזוגיות היא סימטרית במהותה, ואנו מושכים לחיינו באופן אוטומטי אנשים שמשקפים את מצבנו הפנימי, ככל שמצבך הנפשי יהיה טוב יותר, כך יהיה גם זה של בן-הזוג שתמשכי לחייך.

כמו כן, ככל שתהיי במקום טוב ויציב יותר עם עצמך, כך תתנהלי באופן אפקטיבי יותר בזוגיות ולא תיפלי לתלות לא בריאה ולדפוסי התנהגות הרסניים שמרחיקים את הצד השני.

בסדרת המפגשים עמי תעברי תהליך פנימי מעמיק שיהווה את הקרקע ליצירת זוגיות מאושרת ובריאה, ולמעשה ישרת אותך לא רק בכך, אלא בכל אתגר אישי עמו תתמודדי בהמשך.

כן תקבלי כלים מעשיים שיסייעו לך להבין כיצד עליך לפעול כדי לקבל תוצאות רצויות, כיצד להשתחרר מאמונות מעכבות ומחוסר ביטחון, כיצד לנתח את המצב ולהבין מי עומד מולך (על-מנת לעשות בחירות מושכלות), וכיצד התהלותך משפיעה על יחסו ועל תגובותיו של הצד השני כלפייך.

התהליך אינו מתאים למי שמחפשת מה שנקרא "אימון דייטים", אלא למי שמחפשת תהליך אישי מעמיק ומעשי שיאפשר לה יצירת זוגיות בריאה ומאושרת, ומוכנה לשם כך להביט באומץ על כל מה שדורש שינוי בחייה (שכן כל תחומי חיינו משפיעים בסופו של דבר על איך שאנו מרגישים לגבי עצמנו ועל הזוגיות שאנו יוצרים).

מה מספרות בוגרות התהליך?

"במהלך שלושת חודשי התהליך מצאתי מקום עבודה חדש, התחושה הפנימית השתפרה והפכתי לאדם הרבה יותר חיובי. לאחר שבעה חודשים מהמפגש האחרון שלנו מצאתי את בן-זוגי לחיים (חתונה בעוד חודשיים וגם צאצאית בדרך :)).
קודם כל אני רוצה להודות לך, עברתי בעזרתך דרך שלא הייתי מגיעה אליה בלעדייך. בנוסף, ארגז הכלים שאני לוקחת מהמפגשים אתך הוא כל-כך גדול ומשמעותי! לחברות ולחברות של חברות שנמצאות בצומת דרכים בחיים ובזוגיות אני תמיד ממליצה עליך."
(ענת, משאבי אנוש)

"כשהגעתי אלייך, הייתי שרויה בדיכאון עמוק והקרנתי פסימיות ומרמור לכל הסובבים אותי. הרגשתי שבגיל 30 החיים שלי הסתיימו .. שלא אוכל למצוא זוגיות לעולם.. שכל הגברים אינם אמינים ושאין מישהו נכון עבורי.
לאחר מספר מפגשים, למדתי שזוגיות היא אכן סימטרית.. מה שאנו משדרים זה מה שאנו מקבלים. למדתי להיות שלווה, חזקה ושלמה עם עצמי. ברגע שהקרנתי זאת לסביבה פגשתי גברים אחרים לגמרי ממה שהייתי רגילה לפגוש.
היום אני בזוגיות, ועוברת בקרוב לחיות עם בן-זוגי.
למדתי להיפטר מרגשי הנחיתות ולצבור יותר ביטחון, להיפטר מרחמים עצמיים ולהשתחרר מהפחד שהיה מניע אותי.
אני מודה לך על הטיפול המסור ומקווה שנשתמע בהמשך."
(חן, מנהלת משאבי אנוש)

"היי שרון,
עברה כמעט שנה מאז פגישת הטיפול האחרונה וכל כך הרבה קרה מאז.
דיברנו כל כך הרבה על נושא הזוגיות וכמה שרציתי כבר למצוא בן זוג, אז הייתי חייבת לעדכן אותך ולספר לך שמצאתי את הבחור הכי מדהים בעולם בשבילי, בדיוק כמו בחזון הזוגיות שלי ואנחנו מתחתנים בעוד מספר חודשים. בנוסף, החלטתי על שינוי בקריירה ואני מגשימה חלום ישן והולכת ללמוד את מה שבאמת רציתי ללמוד כבר לפני שנים.
אני ממש מרגישה שהצלחתי להגשים חלום והוא התגשם באופן הכי טוב ונכון שיש. אני מרגישה צורך גדול להוקיר תודה על כל מה שהתברכתי בו וגם לומר לך תודה על ההכוונה והעזרה, לא הייתי מצליחה בלעדיהם.
מאחלת לך הרבה הצלחה ושתמשיכי לעזור לעוד רבים."
(עינב, ת"א)

קצת עלי

שרון שחף, בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני במנהל עסקים והסמכה בינלאומית באימון.

מאמנת משנת 2008, מפתחת גישת Reconnect לחיבור לשלמות המולדת שבכל אחד ואחת מאתנו, ומחברת הספר "100% בחירה- האמת על יצירת המציאות האישית".

עבודתי משלבת טכניקות מעולמות ה-NLP, המיינדפולנס, המודעות והמנהיגות האישית, ומיועדת לשחרור מטענים רגשיים, ליצירת ביטחון עצמי, שלווה ואושר, ומערכות יחסים מספקות ובריאות.

למי מתאים אימון ליצירת זוגיות עמי?

למי שגילתה שלא משנה כמה היא מתאמצת, היא שוב נתקלת באותה הגברת בשינוי אדרת, ושוב חווה כשלון ואכזבה. ושמבינה שעל-מנת לשנות את התוצאות שהיא מקבלת עליה להשתנות קודם כל בעצמה.

תהליך האימון מתאים במיוחד לנשים צעירות שטרם נישאו והביאו ילדים, שכן הוא מאפשר להן לבנות דברים נכון מהייסוד.


רוצה לשוחח?

שלחי לי פניה ואהיה בקשר בהקדם!

– הפניה לנשים וגברים כאחת –

תחומי אימון נוספים:

לכל המלצות המתאמנים…