לקוחות מספרים (מפגשים חד-פעמיים/סדרת מפגשים קצרה)

כאן תוכלו להתרשם ממשובים של לקוחות שהיו בפגישות חד-פעמיות או במספר בודד של מפגשים:

"זה שינה את כל הבית, זה ממש קסם!" אמרה לי לילך בפגישה השלישית. "יצא לי לקרוא שאנשים אחרים אמרו לך את זה,ועכשיו זה בדיוק מה שאני חווה".

-:-

"להגיד את האמת, כשבאתי לפגישה לא באמת האמנתי שבשעתיים בלבד יהיה אפשר לפתוח את כל החיים שלי ו-בנוסף לקבל כלים איך לשנות גישה. חייבת לציין ששרון הצליחה לשבור את המיתוס. בשעה הראשונה היא שאלה ואני עניתי. איכשהו הרגשתי שבשעה הזו היא כבר הבינה בקלות בדיוק מי אני, מה אני, מה עוצר בעדי, מה דוחף אותי… ה-כ-ל. בשעה השניה שרון ואני הגענו לשורש הבעיה. כן, היו דברים שהיה לי מאוד קשה לשמוע/להסכים באותו הרגע, אבל זה כל היופי ששרון אומרת מה שהיא רואה ומה שהיא חושבת, לא כדי למצוא חן בעיניי אלא כי זה האבחון שלה, שמזהה את הדברים שאני מעדיפה להדחיק. כשקראתי את סיכום הייעוץ האסימונים התחילו ליפול – הוא היה כ"כ מלא בפרטים שכ"כ נכונים ומדוייקים לגביי, שזה מפחיד. שרון הצליחה לקרוא אותי בצורה יוצאת דופן… אני מאמינה שעוד אקרא אותו מאה פעם ואופתע כל פעם מחדש. הבנתי המוווון דברים שלא חשבתי עליהם אפילו כמהווי בעיה לפני כן. קיבלתי כלים ליישום – תרגילים קלים לעשייה מידי יום, מודעות. אני באמת ומכל הלב חושבת שהשלב הראשון בלרצות לעשות שינוי הוא בכלל להבין למה ומאיפה הכל בא. שם "התעוררתי". לא אומרת שכבר השתנתי, אבל לפחות נפתח חלון חדש בראש ואני רואה את הדרך.
שרון, תודה. ממליצה בחום."
(דנה, מעצבת – חוותה פגישת יעוץ בת שעתיים)

-:-

"הי שרון, אמנם עשינו רק מספר מפגשים אבל הם היו מאוד משמעותיים בשבילי! שתפתי אותך בדברים שלא שיתפתי אף אחד אחר וההכוונה שקיבלתי ממך מאוד מאוד עזרה לי. את מלווה אותי במחשבות הרבה פעמים".
(א. מחנכת)

-:-

הרגשתי שמקשיבים לי, מבינים אותי ושאני מקבלת תשובות אינטליגנטיות. רכשתי בהירות לגבי המצב והסיכום ששלחת לי סידר את לי הדברים בראש. היה מעבר לציפיותיי!"
(לינוי, מערכות מידע)

-:-

"גרמת לי לשינוי בחשיבה!"
(נעמי, עו"ד)

-:-

"הפגישה היתה מרתקת! והפילה לי מלא אסימונים!!!"
(אורלי, מנהלת פרסום)

-:-

"הפגישה הייתה נעימה ומועילה. המראה שהציבה בפניי שרון נתנה לי זווית נוספת וחשובה על חיי ועל ההתנהגויות שבהן אני בוחרת להשתמש מידי יום, וקיבלתי כלים לביצוע שינוי מיידי ומשמעותי בחיי."
(מיטל, רפרנטית ביטוח)

-:-

"תודה רבה, רבה!! עשית לי סדר מטורף בכל הפלונטר הרגשי שבו הייתי נתונה בתקופה האחרונה. אני מרגישה שירדו ממני כמה קילוגרמים טובים!"
(שרית, מרכז)

-:-

היי שרון,
אני רוצה לספר לך שהחוויה אתמול היתה עבורי מעצימה ביותר.
כל כך הרבה זמן אני מסתובבת עם תחושה שצריכה לשנות משהו ולא מצאתי את הדרך, ועכשיו אני מרגישה באנרגיה של שינוי וברצון לשנות.
זו אחת המתנות הכי מדהימות שיכולתי להעניק לעצמי!
תודה שרון את נפלאה ומיוחדת.
(רונה)

-:-

"אף שהיה עליי 'להתפשט' לחלוטין בפני אדם שזר לי לחלוטין, אישיותך הלבבית והאופן בו הקשבת לי, מבלי להביע דעה או להעביר ביקורת כזו או אחרת על דבריי, יצרו די מהר סיטואציה נעימה שאפשרה לי להיפתח במהירות ולשוחח על כל אותם דברים שהציקו לי. אני משוכנעת שאם איישם את עצותייך חיי יהיו קלים יותר.
תודה!"
(אורית, בנקאית)