לנהל את רגשותייך במקום שהם ינהלו אותך!

תהליך מעמיק וממוקד שילמד אותך איך להשיב את האיזון לחייך ואת השליטה ברגשותייך ותגובותייך לידייך

למי זה מיועד?

במה זה שונה מטיפולים רגשיים אחרים?

בעוד רוב הטיפולים הרגשיים מיועדים להעניק הקשבה והכלה, הדגש שלהם אינו על מתן כלים לשינוי.

על-פי השקפתי יש חשיבות להקשבה ולהכלה, אך ללא הכוונה מעשית אנו אמנם חווים הקלה רגעית, אך נותרים תקועים באותו הלופ.

עבודתי מתמקדת בהבנת האופן בו אנו משמרים את המטענים הרגשיים השליליים לאורך זמן, לעתים לאורך חיים שלמים, ומספקת כלים פרקטיים להקלה ולשחרור.

אני מאמינה שאין דפוס שאינו בר-שינוי ושאין כאב שלא ניתן להותיר מאחור ברגע שאנו מוכנים לכך, ושהאמרה "איפשהו זה תמיד יכאב" אינה נכונה.

בתהליך עומק ממוקד ויעיל אשמח להראות לך כיצד זה אפשרי גם עבורך.

חוויות המשתתפות

שרון יקרה, הגעתי אליך דרך המלצה של חברה, הייתי קצת סקפטית (כהרגלי) אבל החלטתי לתת צ'אנס… כבר בתום פגישת ההיכרות בינינו הבנתי עד כמה את חדה ומקצועית. העובדה כי ניחנת ביכולת מופלאה לראות את הדברים "מתחת לפני השטח וללא פילטרים" הפכה אותי להחלטית בעניין.
חוללת בי שינוי עצום שקשה לתאר במילים אך כ"כ ניכר במציאות, אני יכולה לומר בלב שלם כי בדרכך הייחודית פתחת לי צוהר לחיים חדשים מלאי אושר, שלווה, ביטחון וסיפוק עצמי.
מדהים לראות איך סיטואציות שגרמו לי "להתפוצץ" בעבר כבר לא נוגעות בי היום, איני ניזונה יותר ממלחמות מיותרות ומרמורים בלתי פוסקים, אומללות ושליליות הן כבר לא מנת חלקי ועל זה אין לי דרך להודות לך.
התהליך עמך זוהי המתנה הטובה ביותר שיכולתי להעניק לעצמי – תודה רבה על הכל" (קרן, מנהלת משאבי אנוש)

(קרן, מנהלת משאבי אנוש)

בתהליך האימון הצלחתי לשנות דברים שלא הצלחתי שנים, וזאת למרות שהייתי בטיפול פסיכולוגי במשך 7 שנים. היום אני לקראת סיום התהליך ואני לא מאמינה שהחיים שלי יכולים להיות כאלו טובים! משהו גדול ועוצמתי השתנה בי. פתאום הכל פשוט יותר, קל, אני שמחה, הצלחתי להשתחרר מדברים שבחיים לא האמנתי שיפסיקו לנהל את חיי, אני בקשר טוב עם ההורים ועם המשפחה ובעיקר- אני בקשר טוב עם עצמי.
כל החיים שלי נראים אחרת! לכן, שרון- אני מודה לך, תודה שעזרת לי לשנות את החיים.

(מיכל, מנהלת פרויקטים)

קצת עלי

שרון שחף, בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני במנהל עסקים, הסמכה בינלאומית באימון, והסמכה כNLP Practitioner.

מאמנת משנת 2008, מפתחת גישת Reconnect לחיבור לשלמות המולדת שבכל אחת ואחד מאתנו, ומחברת הספר "100% בחירה- האמת על יצירת המציאות האישית".

עבודתי משלבת טכניקות מעולמות ה-NLP, המיינדפולנס, המודעות והמנהיגות האישית, ומיועדת לשחרור מטענים רגשיים, ליצירת ביטחון עצמי, שלווה ואושר, ומערכות יחסים מספקות ובריאות.

מקבלת בקדימה-צורן, תל-אביב או באמצעות הזום. 

זה בדיוק מה שאת צריכה?

שלחי לי פניה ואהיה בקשר בהקדם לספר איך אני יכולה לסייע!

שרון מקצועית, מיומנת ועם נסיון רב. היא לא "עוד מטפלת רגשית" הכלים שהיא נותנת נחרטים עמוק, כי הדברים ברורים וניתנים ליישום. שרון לא סתם אומרת את צריכה לאהוב את עצמך, או סיסמאות דומות ששומעים ממטפלים רגשיים ומכל כיוון אפשרי. היא מסבירה בגובה העיניים כיצד בדיוק עלינו לפעול.
לי באופן אישי היא תרמה המון!
ותאמינו לי שהייתי אצל מטפלים מהצפון עד הדרום.
תודה שרון. תודה על מי שאת!

(נ. מחנכת)

לפני 6 חודשים מצאתי את עצמי בצומת. הייתי זקוקה לתשובות שלצערי לא הצלחתי למצוא בעצמי, למישהו שיעזור לי לנווט מהמקום הזה, ולהבין את עצמי ואת סביבתי.
ואז היא הגיעה לחיי, שרון. הופתעתי לגלות אדם שאוכל לפתוח את לבי בפניו מבלי להסס לשניה. מצאתי קול עוצמתי ואמין, מצאתי אדם שאוכל לבטוח בו.
התהליך לא היה קל, היו עליות וירידות, הלכתי כמה צעדים קדימה ואז כמה אחורה… והיא תמיד היתה שם.
זה לקח 6 חודשים, והרבה אומץ והשקעה, כדי להפוך לאדם שאני היום – נינוח, שמח, עוצמתי, יפה והכי חשוב – אדם שחי עם עצמו בשלום.
שרון ידעה בדיוק באילו נושאים להתמקד. ברור שאלו היו הנושאים הכאובים ביותר, אבל עשינו זאת בצעדים מדודים, עם המון התחשבות וחמלה.
אני יכולה לומר בביטחון שמצאתי את עצמי, המאושרת והמצחיקה, מחדש, והכל בזכות התמיכה של שרון והתהליך שעברנו יחד."

(יונית, מנהלת מוצר)

בחלומותיי הוורודים ביותר לא דימיינתי שכבר אחרי פגישות ספורות אחווה שינוי כל כך עמוק: קיבלתי פרופורציות בריאות לחיים ולהתמודדות עימם, שאפשרו לי לצמצם באופן משמעותי את הפחדים שמנעו ממני להיות שלווה ומאושרת. ובעיקר מנעו ממני את היכולת לתפקד בצורה טובה בחיי הפרטיים והמקצועיים.
הדברים שלמדתי משרון פקחו את עיניי ושיפרו את חיי במידה שלא תיאמן, ובתוך זמן קצר. השמחה והכח שהם הקנו לי גורמים לי לרצות לשלוח אלייה את כל מי שאני אוהבת, ובעצם – כל אדם.

(חמוטל, מתכנתת)

הדבר העיקרי שלמדתי באימון זה איך להיפטר מהכעס, ששימש אצלי תחליף לדמעות.
ההשלמה עם המציאות, השלמה אמיתית ומלאה – היא האמצעי הטוב ביותר לנטרול הכעסים ולחיסכון באנרגיה. זה לא שהפסקתי לרצות לשנות דברים, אבל עכשיו אני מתעלת את הרצון הזה לכיוון דברים שאפשר לשנות ולא מנסה לשנות דברים (ואנשים) שאי אפשר לשנותם.
זה לא רק הרצון לשנות, אלא גם העיסוק הכפייתי בדברים האלה, ההתבוססות ברעל החומצתי שנוצר עקב כך, שמהווה "פול גז בניוטרל".
אז אני עדיין לא בוכה, אבל מצד שני, טפו, טפו, גם לא היו לי מי יודע מה סיבות לבכות בזמן האחרון, כי כשלא מנסים לשנות את מה שאי אפשר וכשלא מתבוססים ברעל, יש הרבה פחות תסכול ולכן גם הרבה פחות סיבות לבכות.
תודה!

(תמר, עו"ד)

שנדבר?

שלחי לי פניה ואהיה בקשר בהקדם לספר איך אני יכולה לסייע!

גלילה לראש העמוד