תודה על הרשמתך למדריך 4 הצעדים להעלאת האנרגיה ושמחת החיים!

המדריך נמצא ברגעים אלה בדרכו למייל שלך!!

כל צעד במדריך מגיע במייל נפרד לשם נוחות הקריאה, אבל ניתן להוריד גם גרסת PDF בתחתית המייל הראשון והאחרון.

לתשומת לבך, אם כתובתך ב-Gmail כדאי לבדוק אם האימייל ממני (שרון שחף) הגיע לתיקיה Promotions (קידומי מכירות). 

(על-מנת לקבל מיילים עתידיים ממני לתיקיה הראשית כדאי להיכנס ל-Gmail מהמחשב, לגרור את המייל לתיקיה הראשית ולסמן "כן" בחלונית שנפתחת).

שלך,
שרו

ורק עוד רגע לפני שאת ממשיכה לקריאת המדריך, יש לי הטבה שווה עבורך:

שיחה אישית במתנה!!

בשיחה חשובה זו קודם כל אקשיב לך, אשאל שאלות, ואעזור לך להבין מהי הבעיה המרכזית שפוגעת באיכות חייך ועומדת בדרכך למטרות שאת רוצה.

יכול מאוד להיות שאת מאמינה שכבר יש לך את התשובה לכך, אבל גם אם זה נכון, אם עדיין לא פתרת את העניין, זה או שאת פועלת לא נכון או שיש משהו ברמת הלא-מודע שחוסם אותך ומותיר אותך תקועה.

אז בואי ונתחיל בשיחה שתשפוך אור על התמונה ותסייע להבין מהו הצעד הבא.

לתיאום השיחה:

שימי לב! כרגע יש לי מקום ל-10 שיחות כאלה בלבד. מתנצלת מראש אם המכסה כבר התמלאה בעת הרשמתך, ומבטיחה לעדכן כשיפתחו מועדים נוספים.

חוויות מתאמנות

ידעתי שלא במקרה הגעתי לשרון, למרות שכך זה נראה בהתחלה. את הדרך שעשיתי אני אפילו לא יכולה להכניס למשפט, פסקה או עמוד, היא עמוקה ונרחבת ועם זאת היא הייתה כל-כך פשוטה כשהבנתי את מה שעלי לעשות כדי להפסיק לסבול. מיליון תודות לא יוכלו לתאר ולו במעט את ההערכה שיש לי כלפי שרון, ואת ההוקרה על כך שהובילה אותי אל המקום בו אני שלמה ושלווה ושום דבר אינו נורא כל-כך כפי שהיה נראה בעולם שלי לפני כמה חודשים. מי שמוכן ורוצה לוותר על המקום שהאומללות תופסת בחייו יזכה להדרכה ייחודית, משקפת ואמיתית שבזמן לא ארוך יכולה לשנות את המקומות הנוקשים ביותר בחיינו, לכן אני יכולה לתת אלפי המלצות לאלה שרוצים זאת באמת.
(אבישג, סטודנטית לפסיכולוגיה)

במהלך שלושת חודשי התהליך מצאתי מקום עבודה חדש, התחושה הפנימית השתפרה והפכתי לאדם הרבה יותר חיובי. לאחר שבעה חודשים מהמפגש האחרון שלנו מצאתי את בן-זוגי לחיים (חתונה בעוד חודשיים וגם צאצאית בדרך :))
(ענת, משאבי אנוש)

קשה לתאר את התהליך שעברתי בחודשים האחרונים, אבל אני בהחלט יכולה להגיד שחייתי בענן שחור ומבולגן ופשוט סבלתי.
היום אחרי התהליך שעברתי, בזכות שרון אני רחוקה שנות אור מהמקום ההוא… אני במקום נעים, שקט ורוגע, במקום שתמיד ידעתי שקיים אבל לא ידעתי איך להגיע אליו.
אני רוצה להגיד לכל מי שהגיע לאתר וקורא את הדברים האלו – תעשו את הצעד הזה, זה משנה חיים.
ולך שרון אני רוצה להגיד המון תודה על החוכמה, הדרך, התובנות, היכולת לקרוא בין השורות ובעיקר על כך שהצלחת לגרום לי לגלות את עצמי.
(עירית, מנהלת פרסום)

קצת עלי

שרון שחף, בעלת תואר ראשון במדעי ההתנהגות, תואר שני במנהל עסקים והסמכה בינלאומית באימון.

מאמנת משנת 2008, מפתחת גישת Reconnect לחיבור לשלמות המולדת שבכל אחד ואחת מאתנו, מחברת הספר "100% בחירה", ומנחת הפודקאסט "מפחד לאהבה".

עבודתי משלבת טכניקות מעולמות ה-NLP, המיינדפולנס, המודעות והמנהיגות האישית, ומיועדת לשחרור מטענים רגשיים, ליצירת ביטחון עצמי, שלווה ואושר, ולבניית מערכות יחסים מספקות ובריאות.

בתהליך האימון הצלחתי לשנות דברים שלא הצלחתי שנים, וזאת למרות שהייתי בטיפול פסיכולוגי במשך 7 שנים.
היום אני לקראת סיום התהליך ואני לא מאמינה שהחיים שלי יכולים להיות כאלו טובים! משהו גדול ועוצמתי השתנה בי. פתאום הכל פשוט יותר, קל, אני שמחה, הצלחתי להשתחרר מדברים שבחיים לא האמנתי שיפסיקו לנהל את חיי, אני בקשר טוב עם ההורים ועם המשפחה ובעיקר- אני בקשר טוב עם עצמי.
כל החיים שלי נראים אחרת! לכן, שרון- אני מודה לך, תודה שעזרת לי לשנות את החיים.
(מיכל, מנהלת פרוייקטים בהייטק)

הרשמי כאן לקבלת ההטבה!

אם את מרגישה שהגיע הזמן לנקוט בצעד לשינוי המצב ומה שכתבתי עד כה הרגיש לך מדויק, אני מזמינה אותך לשיחה אישית איתי שתהווה צעד משמעותי בדרך לשינוי שאת רוצה!

 

שלחי לי פניה ואהיה בקשר בהקדם לתיאום השיחה:

שימי לב! כרגע יש לי מקום ל-10 שיחות כאלה בלבד. מתנצלת מראש אם המכסה כבר התמלאה בעת הרשמתך, ומבטיחה לעדכן כשיפתחו מועדים נוספים.

שרון יקרה,
הגעתי אליך דרך המלצה של חברה, הייתי קצת סקפטית (כהרגלי) אבל החלטתי לתת צ'אנס.
כבר בתום פגישת ההיכרות בינינו הבנתי עד כמה את חדה ומקצועית. העובדה כי ניחנת ביכולת מופלאה לראות את הדברים "מתחת לפני השטח וללא פילטרים" הפכה אותי להחלטית בעניין.
חוללת בי שינוי עצום שקשה לתאר במילים אך כ"כ ניכר במציאות, אני יכולה לומר בלב שלם כי בדרכך הייחודית פתחת לי צוהר לחיים חדשים מלאי אושר, שלווה, ביטחון וסיפוק עצמי.
מדהים לראות איך סיטואציות שגרמו לי "להתפוצץ" בעבר כבר לא נוגעות בי היום, איני ניזונה יותר ממלחמות מיותרות ומרמורים בלתי פוסקים, אומללות ושליליות הן כבר לא מנת חלקי, ועל זה אין לי דרך להודות לך.
התהליך עמך זוהי המתנה הטובה ביותר שיכולתי להעניק לעצמי – תודה רבה על הכל.
(קרן, מנהלת משאבי אנוש)

בחלומותיי הוורודים ביותר לא דימיינתי שכבר אחרי פגישות ספורות אחווה שינוי כל כך עמוק: קיבלתי פרופורציות בריאות לחיים ולהתמודדות עימם, שאפשרו לי לצמצם באופן משמעותי את הפחדים שמנעו ממני להיות שלווה ומאושרת. ובעיקר מנעו ממני את היכולת לתפקד בצורה טובה בחיי הפרטיים והמקצועיים.
הדברים שלמדתי משרון פקחו את עיניי ושיפרו את חיי במידה שלא תיאמן, ובתוך זמן קצר. השמחה והכח שהם הקנו לי גורמים לי לרצות לשלוח אלייה את כל מי שאני אוהבת, ובעצם – כל אדם.
(חמוטל, מתכנתת)

שרון היקרה,
כל חיי הבטתי על החיים בצורה שלילית, האמנתי שיש לי מזל רע כי תמיד קורים לי דברים רעים בחיים. חיכיתי לקוסם שיבוא עם השרביט ויעשה "הוקוס פוקוס" ואהפוך מאושרת. הראייה הפסימית שלי על החיים הובילה אותי להימשך לדברים שליליים כמו הפרעות אכילה ומערכות יחסים הרסניות.
הגעתי אלייך אחרי שעברתי המון סוגי טיפולים שאף אחד מהם לא צלח, לא האמנתי שמישהו יצליח לשנות בי משהו, באותה תקופה כלום לא הסתדר בחיי, לא מצאתי עבודה, סבלתי מאובססיה מטורפת לניקיון והייתי אחרי פרידה.
בזכות התהליך שעברתי איתך הצלחתי לא לחזור למערכת יחסים ההרסנית שבה הייתי, מצאתי עבודה שטוב לי בה, למדתי להיות עם עצמי לבד ולעשות דברים שעושים לי טוב, להבין שהמחשבות שלי יוצרות עבורי "מציאות" שלא באמת קיימת, למדתי לאהוב את עצמי ולקבל את מי שאני, הביטחון שלי חזר והדבר שהכי הייתי קטנת אמונה לגביו – הצלחתי להיכנס לקשר עם גבר חדש.
אז כל מה שנותר לי הוא לומר לך תודה, למרות שזה לא מספיק כדי לתאר עד כמה אני אסירת תודה!!! בזכותך הראייה שלי על החיים השתנתה וסופסוף אני לא מפחדת להגיד שטוב לי.
(מיטל, בנקאית)

שנדבר?

שלחי לי פניה ואהיה בקשר בהקדם לתיאום השיחה!

שימי לב! כרגע יש לי מקום ל-10 שיחות כאלה בלבד. מתנצלת מראש אם המכסה כבר התמלאה בעת הרשמתך, ומבטיחה לעדכן כשיפתחו מועדים נוספים.

חוויות נוספות

לתיאום השיחה

עשי עכשיו את הצעד הראשון לעבר העתיד שאת רוצה!

שימי לב! כרגע יש לי מקום ל-10 שיחות כאלה בלבד. מתנצלת מראש אם המכסה כבר התמלאה בעת הרשמתך, ומבטיחה לעדכן כשיפתחו מועדים נוספים.